Baldų valymas Vilniuje ir Kaune. Švaros Gidas.

Minkštų baldų valymas

Švarūs namai – ne tik nuvalytos dulkės ir švarios grindys. Norint, kad namuose iš tiesų vyrautų švara, būtinas reguliarus minkštų baldų valymas, kurio metu iš baldų pašalinamas purvas bei dulkių erkutės. Siūlome kokybiškas minkštų baldų valymo paslaugas už gerą kainą ☎️ +37061430322. Mūsų naudojamos profesionalios minkštų baldų valymo priemonės nesukelia alergijos, o baldams suteikia ilgaamžiškumo.

Baldų valymas Vilniuje
Baldų valymas Kaune

Minkštų baldų valymo kainos

Sofos valymas
35 Eurai
Sofa + fotelis
49,50 Eur (10% Nuolaida)
2 Sofos + fotelis
68 Eur (15% Nuolaida)

Kaip atliekamas kokybiškas minkštų baldų valymas?

Profesionalus minkštų baldų valymas – sofos valymas, fotelio valymas, krėslo valymas, kėdžių valymas – atliekamas keturiais etapais:

  • Giluminis minkštų baldų valymas, kurio metu pašalinamas baldo viduje susikaupęs purvas – dulkės, smėlis, plaukai, maisto likučiai.
  • Ekstrakcinis minkštų baldų plovimas – purvo atkabinimas, kurio metu atliekamas minkštų baldų valymas specialiu šampūnu, pašalinant įsisenėjusias dėmes. 
  • Nemalonių minkštų baldų kvapų neutralizavimas profesionalia kvapų šalinimo priemone su ONT technologija.
  • Minkštų baldų skalavimas, kurio metu užtikrinamas aukščiausios kokybės valymo paslaugų rezultatas.
Minkštas baldas yra komforto jūsų namuose garantas, tuo tarpu švarūs ir minkšti baldai – estetikos ir komforto jūsų namuose garantas. Minkšto baldo valymas namuose gali sukelti iš tiesų nemažai sunkumų ir pareikalauti daug laiko, tuo tarpu tuo tarpu specializuoti baldų valymo etapai (sausas giluminis valymas, cheminis baldų valymas, skalavimas švariu vandeniu ir t.t.), užtikrina, kad bus ne tik išvalytas paviršius, bet ir grąžins puikią pirminę išvaizdą, ryškias spalvas bei gaivų kvapą. Tad rinkitės profesionalų minkštų baldų valymą ir mėgaukitės komfortu ir švara.
Domina sauso valymo kaina, norite sužinoti, kiek kainuoja profesionalų atliekamas giluminis minkštų baldų valymas ir plovimas? O gal norite sužinoti tikslią kitų valymo paslaugų kainą? Susisiekite!
minkstu baldu valymas vilniuje

Ačiū Švaros Gidas.lt už profesionalų darbą 🙂 iki greito susitikimo 🙂

Sandra Žilienė

Sandra Žilienė

Laimingas klientas

Verta naudotis jūsų paslaugomis. Išvalo super.

Eglė Sventickienė

Eglė Sventickienė

Laimingas klientas

Taip pat labai dėkoju Švaros Gidas.lt darbuotojai Laurai, kuri atsakingai žiūri į savo darbą, kruopščiai ir švariai išvalė buto sieną, kurios išvalyti neturėjau kantrybės.

Miglė Gylienė

Miglė Gylienė

Laimingas klientas

Minkštų baldų valymas
2.4 (48.68%) 53 votes