Kilimų cheminis valymas ir plovimas Vilniuje - Švaros Gidas

Kilimų valymas

Kilimai namuose suteikia jaukumo, tačiau kiliminėje dangoje susikaupusios dulkės nėra naudingos sveikatai, o dėmės ant kilimo tikrai nepuošia interjero. Norint, kad namuose iš tiesų vyrautų nepriekaištinga švara, būtinas reguliarus ir kokybiškas kiliminių dangų valymas. Siūlome kokybiškas kilimų valymo paslaugas už gerą kainą ☎️+37061430322. Mūsų specialistų naudojamos profesionalios kiliminių dangų valymo priemonės nesukelia alergijos, o kilimams suteikia ilgaamžiškumo. Kilimų valymo paslaugos Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose. 

kilimu valymas
Kilimu valymas Vilnius

Kilimo valymo kainos

Kiliminė danga
nuo 1,5 Eur už kv. m.
Kilimų valymas namie
nuo 3 Eur už kv. m.
Kilimų valymas valykloje
nuo 5 Eur už kv. m.

Kaip atliekamas kokybiškas kilimų valymas?

Profesionalus kiliminių dangų valymas atliekamas keturiais etapais:

1. Sausas giluminis kilimų valymas, kurio metu pašalinamas kiliminėje dangoje susikaupęs purvas – dulkės, smėlis, plaukai, maisto likučiai.

2. Ekstrakcinis kilimų plovimas – purvo atkabinimas, kurio metu atliekamas kiliminės dangos valymas specialiu šampūnu, pašalinant įsisenėjusias dėmes.

3. Nemalonių kilimų kvapų neutralizavimas profesionalia kvapų šalinimo priemone su ONT technologija.

4. Kilimų skalavimas, kurio pagalba užtikrinamas aukščiausios kokybės valymo paslaugų rezultatas. Po skalavimo atliekame maksimalų kilimo sausinimą.

Šie etapai garantuoja, kad valymo paslauga užtikrins maksimalią švarą ir tobulą rezultatą.

Kokybiškai atliekame darbą visų šių etapų metu; naudojame tik aukštos kokybės priemones bei įrangą, todėl užtikriname puikius rezultatus.

Nepamirškime, kad kilimuose slypi tūkstančiai akimi nematomumų įvairios kilmės nešvarumų, kuriuos visiškai pašalinti gali tik giluminis cheminis valymas. Profesionalios valymo paslaugos jums patogiu laiku – geriausias būdas užtikrinti ne tik nepriekaištingą kilimo švarą, bet ir ilgesnį jo tarnavimo laiką; o taip pat ir gaivą namuose. Giluminis valymas kilimų kliento namuose leidžia išvengti papildomų nepatogumų, kadangi paslaugos užsakovui nereikia vykti.

Kilimas yra viena labiausiai grožio bei jaukumo suteikiančių detalių namams. Tačiau kilimo valymas – specifinių žinių bei įgūdžių reikalaujantis procesas. Tad rinkitės profesionalų kilimų valymą ir mėgaukitės tobula švara.

Beje, profesionalaus valymo kilimas reikalauja ir todėl, kad šis procesas yra gana sudėtingas bei daug laiko bei energijos reikalaujantis darbas kaip ir namų valymas ar butų valymas. Be to, ši namų detalė reikalauja nuolatinės priežiūros, o jos neužtikrinant, gali atsirasti dulkių erkučių, galinčių sukelti įvairias ligas, pavyzdžiui, kvėpavimo takų. Taigi, geriausias pasirinkimas – profesionalus valymas, plovimas. Įvertinsime dėmes (kraujo, kavos ir t.t.), parinksime efektyviausias valymo priemones bei saugiai pašalinsime nešvarumus; esant poreikiui – suteiksime vertingų patarimų. O jūs galėsite džiaugtis ne tik tobula švara, bet ir sutaupytu laiku.

Domina profesionalus kilimų valymas Vilniuje ar kita valymo paslauga ir norite sužinoti tikslą kainą? Susisiekite žinute ar kreiptis telefonu!
Kilimu valymas Vilniuje

Ačiū Švaros Gidas.lt už profesionalų darbą 🙂 iki greito susitikimo 🙂

Sandra Žilienė

Sandra Žilienė

Laimingas klientas

Verta naudotis jūsų paslaugomis. Išvalo super.

Eglė Sventickienė

Eglė Sventickienė

Laimingas klientas

Taip pat labai dėkoju Švaros Gidas.lt darbuotojai Laurai, kuri atsakingai žiūri į savo darbą, kruopščiai ir švariai išvalė buto sieną, kurios išvalyti neturėjau kantrybės.

Miglė Gylienė

Miglė Gylienė

Laimingas klientas

Kilimų valymas
3.4 (68.33%) 24 votes