Blizgantys Namai per Rekordinį Laiką | Švaros Gidas

Blizgantys namai per rekordinį laiką

Kaip taupyti laiką tvarkant namus?

 

Daug kam švara yra vertybė, tačiau ar būtina į ją investuoti tiek daug laiko ir pastangų? Pasirinkite trumpesnį kelią į gražius namus, tereikės įvaldyti kelis svarbius greito valymo procesus.

 

  • Užkirskite kelią nešvarumams dar jų šaltinyje

 

Pirmoji taisyklė: savo koridoriuje paskirkite zoną vaikščiojimui su batais, ten pat sudėkite visą savo avalynę. Patieskite kilimėlį ir iš čia venkite eiti apsiavus, taip sumažinsite purvo ir smėlio persinešimo riziką į likusius kambarius.

tvarkyti namus-2

 

  • Susimaišykite savo valiklį

 

Tvarkant naudokite universalų valiklį, natūraliąją jo versiją galite susimaišyti netgi patys (http://www.manonamai.lt/praktiniai-patarimai/pasidaryk-pats/naturalios-valymo-priemones-kaip-pasigaminti-namuose.d?id=61111585). Į vieną vietą surinkite visas jums reikalingas priemones: skudurėlius, šluostes, dantų šepetėlį. Nuvalykite paviršius iki blizgesio, naudokite sudrėkintą laikraštį nuvalyti langų stiklams ir veidrodžiams.

tvarkyti namus-1

 

  • Pažabokite dulkes

 

Daugkartinio naudojimo elektrostatinės šluostės renka dulkes lyg magnetas. Nusipirkite didelę jų pakuotę ir tvirtinkite jas prie sausos grindų šluotos. Kaip dar pigesnė alternatyva tinka ir elektrinės skalbinių džiovyklės lapeliai. Valant dulkes, nepamirškite nuvalyti elektros lempučių jos švies stipriau ir ilgiau neperdegs. Dulkes valykite prieš siurbliuojant kambarius, kitu atveju po to grindis išvalykite šlapiu skuduru. Daugiau patarimų skaitykite čia: https://www.quickanddirtytips.com/house-home/housekeeping/how-to-dust

 

  • Geresniam poilsiui

 

Visuomet pasiklokite lovą joje bus žymiai jaukiau kai vakare eisite miegoti. Susiraukšlėjusią patalynę gali lengvai paslėpti lovatiesė. Kad galėtumėte lengvai ir greitai pakeisti patalynę, laikykite papildomą jos komplektą lovos dėžėje po čiužiniu. Išmokite kaip greitai pakeisti antklodės apvalkalą:

 

 

  • Vandentiekio įrenginiai

 

Dar besiprausdami išvalykite dušo kabiną. Užsidėkite plaukų kaukę ir leiskite jai įsigerti, kol nuvalysite vonios plyteles. Šampūnas ir skystas muilas neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms. Savo indaplovę naudokite ne tik plauti lėkštėms ir puodams karštas vanduo padės dezinfekuoti valymui naudojamus šepečius ir senus dantų šepetėlius.

 

 

  • Mirkykite

 

Nešveiskite nieko, ką galite atmirkyti. Į 4 puodelius verdančio vandens įdėkite 2 valgomuosius šaukštus geriamosios sodos ir šioje mikstūroje sušlapinkite popierinį rankšluostį. Jį uždėkite ant bet kokių dėmių, esančių jūsų šaldytuve, uždarykite duris ir palaikykite apie 20 minučių. Bet kokios dėmės tuojau pat lengvai nusivalys. Valant mikrobangų krosnelę, prieš tai į ją įdėkite puodelį vandens su keliomis citrinos skiltelėmis, viską pašildykite apie 5 minutes. Nededant pernelyg daug pastangų, visi maisto likučiai nusivalys be šveitimo.

Apibendrinimas
Blizgantys namai per rekordinį laiką
Pavadinimas
Blizgantys namai per rekordinį laiką
Aprašymas
Daug kam švara yra vertybė, tačiau ar būtina į ją investuoti tiek daug laiko ir pastangų? Pasirinkite trumpesnį kelią į gražius namus.
Autorius
Leidėjas
Švaros Gidas
Leidėjo logo
Blizgantys namai per rekordinį laiką
5 (100%) 3 votes