10 paprastų patarimų kaip greičiau išvalyti tualetą ir vonios kambarį

10 paprastų patarimų kaip greičiau išvalyti tualetą ir vonios kambarį

 

Vonia ir tualetas yra bene dažniausiai naudojami kambariai visuose namuose, todėl nenuostabu, kad jais rūpintis reikia labiausiai. Nors parduotuvėse apsisuka galva nuo valymo priemonių įvairovės, šių vietų valymas neturėtų būti iššūkis, pareikalaujantis didelio valiklių arsenalo. Čia pakalbėsime apie kelis patarimus kaip galite lengvai ir, svarbiausia, greitai sutvarkyti tualetą ir vonios kambarį.

Taigi 10 patarimų:

 

  1. Pradėkite valymą kruopščiai nušluostydami visus paviršius muilinu vandeniu ir šluoste ar skuduru.
  2. Tuos pačius paviršius nuvalykite naudojant sausą mikropluošto šluostę, taip juos išblizginant. Ši technika ypatingai tinka valant veidrodžius ir chromuotus čiaupus, nepaliekant jokių ruožų ant jų paviršių. Patys nepažinsit savo vonios kambario!
  3. Jeigu norite nerūdijančio plieno dalims grąžinti jų spindesį, naudokite specialų šiai medžiagai skirtą valiklį. Švelniai įmasažuokite jį drėgnu skudurėliu ir nuskalaukite vandeniu.tualeto valymas
  4. Jeigu jūsų vonioje, duše ar kriauklėje yra rūdžių dėmių, paprasčiausiai ant seno dantų šepetėlio užtepkite dantų pastos ir pašveiskite. Paprasta kaip du kart du!
  5. Tualetui ir kriauklei teks skirti daugiausiai dėmesio, todėl naudokite valgomąją sodą, kad pašalintumėte dėmes ir sugrąžintumėte jiems švarą. Sumaišykite tris dalis sodos su viena dalimi vandens ir kibkite į darbus. Soda yra puiki alternatyva brangioms valymo priemonėms, paskaitykite kur dar galite ją panaudoti namų tvarkymo darbams: https://www.15min.lt/naujiena/jaukus-namai/patarimai/20-sodos-panaudojimo-budu-409-176082
  6. Jeigu jau senai valėte dušo kabiną, galite iš anksto apsidrausti nuo muilo ir kalkių paliekamų nešvarumų išvalydami ją stiklo ir keramikos valikliu. Tai lengvas būdas apsaugoti jūsų dušą nuo tokių dalykų, kaip rūdys, kerpės, pelėsis ar net vanduo.
  7. Muilo likučius ir kalkes galite pašalinti rūgštiniu valikliu, tokiu kaip actas, kurį galima rasti tiesiog virtuvėje. Suvilgykite reikalingas vietas ir palikite pastovėti. Rezultatus turėtumėte pamatyti po 30 minučių. Dirbant su rūgštiniais valikliais nepamirškite naudoti pirštinių ir paskui kruopščiai nusiplauti rankas. Actą galite naudoti ir tada, jeigu norite susitvarkyti su kriauklės ar vonios kamščiais:
  8. Dulkes reikia valyti ne tik svetainėje. Pasirūpinkite, kad dulkių neliktų ir vonios, bei tualeto kampuose ir ant lubų. Ypatingą dėmesį atkreipkite į ventiliacijos angas. 
  9. Norėdami suteikti malonų kvapą, uždekite kvapnią žvakę ar smilkalų. Atrodys taip, lyg niekas čia ir nebūtų buvęs.
  10. Valydami apmąstykite, ką galite išmesti, kad vonioje atlaisvintumėte daugiau vietos. Išmeskite visus nebenaudojamus šampūno buteliukus ar kitą nereikalingą kosmetiką. Atlaisvinę daugiau vietos pasijusite geriau!
10 paprastų patarimų kaip greičiau išvalyti tualetą ir vonios kambarį
5 (100%) 2 votes